Przetwarzanie danych firmowych
w chmurze

IPaaS kolejnej generacji, zaprojektowany z myślą o nowych
wyzwaniach hybrydowego zarządzania danymi
z architekturą mikroserwisów

INFORMATICA #1

Rozwiązania Informatica najwyżej oceniane wg Gartnera we wszystkich 6-ciu kluczowych obszarach

 

OCENA GARTNERA

Inteligentna Chmura Informatica-
ewolucja usługi iPaaS

Przewiduje się że do 2018 roku 60% przedsiębiorstw będzie korzystać z różnych systemów chmur publicznych lub prywatnych (wg raportu 2016 451)

 

 

Integracja danych w ramach usługi iPaaS (Integration Platform as a Service) jako rozwiązanie do zarządzaniu danymi w chmurze przestała być wystarczającą. Odpowiedzią na znacznie wyższe oczekiwania biznesu jest Inteligentna Chmura Informatica. Nowe rozwiązanie Informatica idzie krok dalej, tworząc produkty dla użytkowników nowej generacji korzystających z architektury mikroservices opartej na interfejsie API. Nowatorskie rozwiązanie zasilane jest innowacyjną spójną inteligencją metadanych Informatica, znanej jako CLAIRE engine.

Rozwiązanie pomimo swojej złożoności jest intuicyjne, tak abyś mógł skoncentrować się na wartości biznesowej. Rozwiązanie jest stale uaktualniane i rozwijane w tle aplikacji, dzięki czemu nie będziesz rozproszony podczas twórczej pracy.

 

Chmura chmur

Usługa inteligentnej chmury Informatica zmienia dotychczasowe definicje pojęć takich jak iPaaS, integracja danych w chmurze, aplikacje w chmurze, integracja procesów, zarządzanie i łączność z interfejsem API. Nowoczesna "Chmura chmur" zapewnia wiodące na rynku funkcje zarządzania danymi i integracji, zasilane przez CLAIRE, takie jak: 
 
  • Integration Cloud: zintegrowana chmura znacznie rozszerza tradycyjną definicję iPaaS, obejmując zaawansowane i unikalne funkcje, takie jak Cloud Integration Hub i Cloud B2B. 
  • Data Quality and Governance Cloud: zapewnia najwyższą jakość i podstawę zarządzania jakością dla wszystkich projektów i aktywności w chmurze. 
  • Master Data Management Cloud (MDM): zapewnia jednolity, kompletny i dokładny wgląd we wszystkie formaty podstawowych danych, w jednym źródle. Rozwiązania cloud MDM są dostosowane do nawet najbardziej wymagających oczekiwań biznesu związanych z samodzielnym zarządzaniem danymi (Self-service Business Inteligence).
  • Data Security Colud: dostarcza doskonałe rozwiązanie do analizy danych w chmurze, wykrywania zagrożeń i zabezpieczania przed niebezpieczeństwem związanym z wyciekiem danych oraz identyfikowaniem wzorców zachowań użytkowników, które mogą sugerować zagrożenie danych.

Produkty Informatica 

Integrattion Cloud

Skorzystaj z poszerzonej formuły iPaaS zawierającej zaawansowane funkcjonalności dla użytkowników technicznych i rozwiązania dla biznesu.

WIĘCEJ

Data Quality and Governance Cloud

Umożliw użytkownikom biznesowym i IT szybkie uzyskanie wartości dzięki wysokiej jakości danym.

WIĘCEJ

Master Data Management Cloud

Integruj źródła danych w czasie rzeczywistym z uruchmieniem procesów biznesowych obejmujących chmurę i aplikacje.

WIĘCEJ

 

Data Security Cloud

Chroń poufne i prywatne dane, popraw poziom zgodności i wymuś przestrzeganie zasad użytkowania.

WIĘCEJ

 

 


integralsolutions

Integral Solutions sp. z o.o.
ul. Wspólna 35 lok. 1
00-519 Warszawa 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

      

 biuro@integralsolutions.pl

 

   +48 22 692 45 38
 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

 

   biuro@integralsolutions.pl

 

ul. Wspólna 35 lok. 1, 00-519 Warszawa

 

      

 

więcej