Informatica wzmacnia cyfrową transformację biznesu

Jednym z najważniejszych współczesnych trendów jest tzw. cyfrowa transformacja, która silnie oddziałuje na gospodarkę i sposób funkcjonowania przedsiębiorstw, szczególnie w obszarze Zarządzania Danymi (Data Governance). Organizacje wymagają dopasowania do zmieniających się warunków rynkowych, a dane są odpowiedzią na te potrzeby. Informatica, jako niekwestionowany lider w obszarze zarządzania danymi, jest naturalnym partnerem przy projektowaniu oraz realizacji projektów cyfrowej transformacji. Optymalizacja kosztów, lepsza obsługa klientów oraz budowanie długofalowych relacji to kluczowe obszary rozwoju przedsiębiorstw.

Koncentrując się w 100 % na optymalnym wykorzystaniu danych, Informatica pomaga przekształcić dotychczasowy sposób działania organizacji i dopasować ją do wyzwań cyfrowej transformacji. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom, właściwe wykorzystane dane staną się najcenniejszym aktywem organizacji.

W efekcie powyższych działań firmy, będą w stanie tworzyć i działać w oparciu o nowe modele biznesowe, szybciej reagować na zmiany w konkurencyjnym otoczeniu, jak również lepiej wykorzystywać pojawiające się okazje biznesowe.

 

Wizja
 

Wsparcie rozwoju inteligentnych organizacji nowej generacji

Misja
 

Przyspieszenie cyfrowej transformacji organizacji

Wartość dla organizacji

Pełne wykorzystanie mocy zawartych w danych

 

Inteligentna Platforma Danych (Informatica Intelligent Data Platform) jest kompletnym i modułowym rozwiązaniem w obszarze zarządzania danymi. Platforma wspiera wszystkie kluczowe aspekty zarządzania danymi, gwarantując ich najwyższą jakość oraz zrozumienie, spójność i integralność, bezpieczeństwo, dostępność oraz możliwość dowolnego wykorzystania w złożonych, heterogenicznych środowiskach. Wszystko to sprawia, że najbardziej innowacyjne organizacje wybierają Platformę Informatica, jako zaufanego partnera w realizacji projektów cyfrowej transformacji.

 

Integral Solutions jest w Polsce jedynym dystrybutorem produktów Informatica Corp.
 

W najnowszych raportach Gartnera, we wszystkich 6-ciu kluczowych obszarach zarządzania danymi Informatica jest niekwestionowanym #1. 

 

Informatica ma ponad 3000 klientów na całym świecie, w tym 83 z listy Fortune 100.

Klientami Informatica są 22 spośród czołowych 27 instytucji finansowych z listy Global Fortune 500 oraz wszystkie 10 z największych światowych banków.

 

# 1

w lojalności klientów

11 lat z rzędu

# 1

w zarządzaniu danymi

w chmurze

z ponad

1 bilionem transakcji miesięcznie

 #1

we wszystkich

6-ciu kluczowych

obszarach zarządzania

wg Gartnera

 


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 


 

OFERTA INFORMATICA

Asseco Poland

Asseco Poland (ACP) jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W kwietniu 2008 roku zakończył się proces połączenia Asseco Poland z Prokom Software. Po fuzji Asseco Poland znalazło się w gronie dziesięciu największych pod względem kapitalizacji spółek informatycznych w Europie. 

 

Asseco Poland specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla różnych sektorów gospodarki. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, Asseco Poland buduje i wdraża scentralizowane, kompleksowe systemy informatyczne własnego autorstwa dla sektora bankowego, z których korzysta ponad połowa banków działających w naszym kraju. Spółka posiada również rozwiązania dla ubezpieczeń, przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Asseco Poland realizuje obecnie duże, skomplikowane projekty informatyczne, jak na przykład Kompleksowy System Informatyczny dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zintegrowany System Informatyczny dla PZU, system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji czy Zintegrowany System Informatyczny w banku PKO BP.

 

Biura Asseco znajdują się w 16 miastach w Polsce, dzięki czemu konsultanci Asseco Poland SA są zawsze blisko klienta.

PRZEJDŹ DO STRONY PARTNERA

atos

 

Atos jest częścią międzynarodowej firmy działającej w branży zaawansowanych technologii informatycznych. Firma realizuje najbardziej złożone projekty dla klientów z sektorów elektronicznego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, bankowo-finansowego oraz handlowego. Firma zatrudnia ponad  78 000 pracowników w 42 krajach. Atos obsługuje klientów z całego globu w zakresie zaawansowanych usług transakcyjnych oraz konsultingowych, a także integracji systemów oraz usług zarządzanych. W Polsce, Atos zatrudnia 1200 osób w czterech oddziałach: w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu oraz w Gdańsku.

 

Atos jest światowym partnerem technologii informatycznych Igrzysk Olimpijskich. Firma jest notowana na Paryskiej Giełdzie Eurolist.

PRZEJDŹ DO STRONY PARTNERA


integralsolutions

Integral Solutions sp. z o.o.
ul. Wspólna 35 lok. 1
00-519 Warszawa 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 692 45 37 - Szkolenia

      

 biuro@integralsolutions.pl

 

   +48 22 692 45 38
 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 692 45 37 - Szkolenia

 

   biuro@integralsolutions.pl

 

ul. Wspólna 35 lok. 1, 00-519 Warszawa

 

      

 

więcej